O nás

Žijete fitness životním stylem a máte stejný okruh přátel?

Pak se přidejte k našem týmu Gym Brothers a sledujte skvělé tipy pro sportovní a volnočasové oblečení.

Jsme 2 kamarádi – Dušan Chrástek a David Přikryl a vytvořili jsme tento projekt. Je určen pro muže, kteří rádi sportují a hledají pohodlné, funkční a sexy oblečení.

Oba jsme propadli fitness životnímu stylu před více než 10 lety a pravidelně cvičíme dodnes. Postupem času jsme zjistili, že jsme celkem nároční v tom, co nosíme. Jste na tom stejně?

A tak jsme se rozhodli propojit naše současné profese s projektem Gym Brothers.

  

Dušan

dusanchratek_gymbrothers 

Dušan je stylista a image maker. Má více než 12 let praxe v privátním a komerčním stylingu. Pomáhá svým klientům s výběrem oblečení, aby se cítili a vypadali skvěle. Zná trendy, které ve světě frčí. Své zkušenosti teď promítl i do návrhu vlastních kolekcí pro Gym Brothers. Kromě těchto kolekcí vybírá produkty dalších značek. Do eshopu se tak dostane jen to, co doporučuje svým klientům nebo sám nosí.

V našem eshopu najdete třeba kolekci pánského spodního prádla STYX GYM. Dušan ji navrhl pro českou značku STYX, tradičního českého výrobce pánských trenýrek.

Spolupracujeme s největším českým výrobcem plavkového oblečení, firmou TRICO LINE. Dušan vytvořil pro tuto značku kolekci plavek GymSwim, kterou u nás v eshopu taky najdete.

 

 David

DSC04852

David má v našem týmu na starosti, aby eshop technicky fungoval, jak má. Věnuje se online marketingu a společně s Dušanem se podílí na dalším směřování společného projektu.

 

Kde jsme teď a kam směřujeme dál?

Pro začátek jsme se rozhodli nabízet spodní prádlo a plavky. Pečlivě testujeme a pracujeme na výběru dalších produktů. A taky připravujeme další vlastní autorské kolekce.

 

V čem se odlišujeme od ostatních eshopů?

  • Poradenství v pánském stylingu

Nejsme jen běžný eshop. U nás na blogu najdete také poradenství pro svůj vlastní styling. Pokud jste přihlášeni k odběru novinek nebo nás sledujete na sociálních sítích (Instagram, Facebook, Youtube), vždy se o novém příspěvku dozvíte.

  • Služba stylisty pro registrované zdarma

Možná je pro vás nakupování online složité, když si nic nemůžete vyzkoušet předem. I na to jsme mysleli. Pravidelně pořádáme živé akce ve vybraných obchodech, kde se vám osobně budeme věnovat. Pokud jste u nás registrovaní, David vám dá o připravovaných akcích vědět předem.

 

Věříme, že si náš projekt oblíbíte, dodáme vám patřičnou dávku inspirace, a naše oblečení se vám bude dobře nosit.

Dušan a David